Otázky a odpovede


Nenašli ste odpoveď? Neváhajte nám napísať na info@kosicke.sk.

Je pridanie zľavy ozaj ZADARMO?

Áno. Za pridanie zľavy skutočne neplatíte vôbec nič. Naši administrátori sa však postarajú o to, aby sa na portáli zobrazovali len pravdivé a overené zľavy.

V čom je kosicke.sk odlišné od iných zľavových portálov?

Pridávanie zľavičky, darčeka za nákup a pod. je maximálne jednoduché a úplne ZADARMO a to aj cez mobil! Neberieme zo zisku podnikom žiadne provízie. Pridávanie ponuky je úplne ZADARMO! Pomáhame lokálnym firmám osloviť Košičanov úplne zadarmo!

Sú k mojim zľavám a ponukám aj nejaké štatistiky?

Vo Vašom účte sme pre Vás pripravili všetky základné štatistiky, ktoré Vám pomôžu lepšie vyhodnotiť vaše akčné ponuky. Nájdete tam počet zobrazení a počet kliknutí na vašu zľavu. Ak ste na zľavu nastavili podmienku predložiť vo Vašej prevádzke kupón, uvidíte tiež presne zoznamy emailových adries, ktoré si Vaše kupóny vygenerovali. Dokonca si ich môžete označiť ako využité. Tým získate skvelý zoznam emailov vašich fanúšikov aj reálnych klientov, ktorí Vašu zľavu skutočne využili.

Môžem zľavu editovať po jej spustení?

Áno. Digitálna reklama má oveľa väčšiu flexibilitu ako offline reklama. Zľavu je možné kedykoľvek editovať, upravovať preklepy a pod. Upozorňujeme, že prebiehajúcu zľavu nie je vhodné meniť radikálne alebo príliš často, keďže na ňu mohol už niekto reagovať. V prípade väčších zmien odporúčame pôvodnú zľavu zmazať a vytvoriť novú zľavu. Zároveň upozorňujeme, že pri zmene názvu zľavy sa zároveň kôli relevancii obsahu zmení aj pôvodná URL adresa na danú zľavu, nakoľko URL adresa na danú zľavu obsahuje aj samotný názov zľavy.

Môžem na jeden účet pridať aj viacero zliav súčasne?

Áno, na jeden účet je možné pridať akékoľvek množstvo zliav a to úplne ZADARMO. Portál kosicke.sk je preto skutočne efektívnym reklamným kanálom pre všetky lokálne podniky a spoločnosti.

Ak na zľavu zareaguje mnoho ľudí, platia sa nejaké provízie?

Za pridanie zľavy sa skutočne neplatí ani cent. Ak na zľavu zareaguje jeden človek alebo masa ľudí, je to len a len váš úspech a my sa budeme tešiť spolu s vami.

Je možné na košicke.sk pridať aj zľavu z iného mesta?

Na portál kosicke.sk patria zľavy a akčné ponuky výlučne z Košíc. Aj preto je portál veľmi jednoduchý a obľúbený v lokálnom prostredí mesta Košice.

Je registrácia bezplatná a je možné ju zrušiť?

Áno, registrácia je úplne bezplatná a neviažu sa na ňu žiadne skryté poplatky, ani žiadna viazanosť. Registrovaný účet si môže užívateľ kedykoľvek sám zrušiť natrvalo v nastaveniach účtu.